HTML

Napjaim, amelyek a homályba vesznek

Te is azt hiszed, hogy az élet értelme nem más, csak a szenvedély, mely egy napon áthatja szívünket, lelkünket és testünket, s aztán örökké ég, a halálig? Akármi történik is közben? S ha ezt megéltük, talán nem is éltünk hiába? Ilyen mély, ilyen gonosz, ilyen nagyszerű, ilyen embertelen a szenvedély? S talán nem is szól személynek, csak a vágynak? Ez a kérdés. Vagy mégis személynek szól, örökké és mindig csak annak az egy és titokzatos személynek, aki lehet jó, lehet rossz, de cselekedetein és tulajdonságain nem múlik a szenvedély bensősége, mely hozzákötöz?

Címkék

abnormális (28) alkohol (78) beteg (6) buli (51) csajosdolgok (11) emlék (1) film (13) fiúk (91) ideges (3) idezet (4) kép (33) kérdezz felelek (2) klip (16) munka (57) srác (96) telefon (6) unalmas (8) Címkefelhő

pocsék

2012.03.16. 18:09 Yvaine

Pocsék egy érzés, amikor csak a sofőr szerepére vagyok jó, mert Srác Haverral nekiáll csak úgy jägerezni...és az én véleményem ki sincs kérve, hogy lenne-e valami más programom, és nem csupán az, hogy nézhetem őket, ameddig le nem isszák magukat a mindenen röhögés szintjéig.

Szólj hozzá!

Címkék: alkohol fiúk

fucccs

2012.03.11. 12:21 Yvaine

Tegnap, ahogy visszaolvastam a 2008-as bejegyzéseket (mikor is összejöttünk Sráccal), támadt egy ötletem, hogy rászedem Srácot igyunk (avagy felezzünk be) valami mézes pálinkát, mint régen. Sajnos nem jött össze az ötletem. Miután megfőztem a vacsorát és kinyitottuk a pálinkát…

Szólj hozzá!

Körkép az egykori barátaimról

2012.03.10. 14:32 Yvaine

Nagyon-nagyon gyorsan mennek az évek...Előbb nézegettem végig a 2008/2009-es években készült bulik képeit... Botrány, hogy ma már alig járunk össze azokkal, akik akkor a mindennapjaink fontos részei voltak. AA-t nem láttam 2011. szilvesztere óta, csak telefonon beszélgettünk pár…

Szólj hozzá!

süti beállítások módosítása