Pocsék egy érzés, amikor csak a sofőr szerepére vagyok jó, mert Srác Haverral nekiáll csak úgy jägerezni...és az én véleményem ki sincs kérve, hogy lenne-e valami más programom, és nem csupán az, hogy nézhetem őket, ameddig le nem isszák magukat a mindenen röhögés szintjéig.